Неінванзивна карбоксітерапія

Активний кисень СО2
 Одна з найбільш вдалих новинок в косметології:
 Кисень – речовина, яка життєво необхідно для нашої шкіри. Він підсилює обмін речовин в клітинах шкіри, активізує циркуляцію крові, підвищує клітинний імунітет, перешкоджає запальним процесам.
Щоб зберегти молодий і свіжий вигляд, шкіра потребує кисню, який є енергетичним донором для поділу і реконструкції клітин, фундаментальним союзником в боротьбі зі старінням.
 
З віком кровоносні судини шкіри стискаються, тим самим зменшуючи доступ необхідної кількості кисню, який впливає на здатність клітин до регенерації. Структура шкіри погіршується, глибина зморшок збільшується, шкіра старіє і слабшає. Стислі судини можна побачити неозброєним поглядом, шкіра стає почервоніла.
 
Неінванзивна карбоксітерапія (іншими словами безін'єкційна) призводить до насичення тканин організму киснем, в результаті збільшується його засвоєння клітинами шкіри, поліпшується кровотік і посилюється дихання клітин. Шкіра набуває свіжий і однорідний, зволожений вид. Процедура абсолютно безпечна, так як вуглекислий газ є природним продуктом обміну речовин, всіх клітин організму. Спосіб доставки СО2 відбувається в результаті хімічної реакції на поверхні шкіри без порушення її цілісності, при з'єднанні гелю з маскою-активатором (дуже схоже на реакцію перекису водню при попаданні в ранку), після чого газ проникає через роговий шар шкіри до живих структурам епідермісу і дерми.
 
Процедура карбоксітерапіі проводиться спеціалістами з медичною освітою, займає близько 40 хвилин і проходить в кілька етапів:
 
1. Очищення шкіри.
2. Нанесення гелю на основі бікарбонату натрію.
3. З'єднання гелю з індивідуальної, тканинної маскою-активатором.
4. Фіксація маски марлевою пов'язкою і еластичним бинтом (для більш глибокого проникнення і досягнення максимального ефекту).
5. Нанесення завершального крему за типом шкіри (або додаткових компонентів vit C, DMAE і т.п. за призначенням)
 
Ефект від нанесення кисневої маски:
 
– Експрес-ліфтинг;
– Розгладження зморшок;
– Моделювання овалу обличчя;
– Відновлення шкіри після засмаги;
– Підвищення тонусу і еластичності;
– Лікування купероза;
– Відбілювання / освітлення шкіри;
– Звуження пор;
– Детоксикація.
 
Процедура CARBOXY CO2, також показана при боротьбі з рубцями і розтяжками, для зменшення жирових відкладень, при корекції форм тіла, а також є потужною терапією целюліту. Успішно бореться з наслідками фото- і хроносторенія шкіри рук, усуває пігментацію, позбавляє від стягнутості і сухості, зволожує і пом'якшує шкіру.
 
Рекомендований курс процедур 8 – 10 сеансів 1 раз в тиждень.
 

Вартість процедури (особа)

680 грн

При оплаті курсу процедур (від 5 сеансів) надається знижка

 (5 процедур * 600 = 3000 грн)

Будьте красиві!